.

.

wtorek, 15 marca 2011

Kasia ponownie w finale Memoriału Grubby

Kasia Bagrowska po raz drugi z rzędu wystąpi w finale Memoriału im. Andrzeja Grubby w reprezentacji swojej szkoły - SP 20. W ubiegłym roku została najlepszą zawodniczką turnieju finałowego w Sopocie rywalizujac o ten prymat z Katarzyną Galus z SLKS Skrzyszów. W tym roku do finałów trafiła wraz z Wiktorią Ziemkiewicz i Piotrem Grzelakiem, uczniami SP 20 w Płocku.

Reprezentacja SP 20 w Memoriale im. Andrzeja Grubby (pierwsza trójka z lewej) z Lucyną Grubbą i uczestnikami eliminacji wojewódzkich tego ogólnopolskiego turnieju.
Podczas rozegranych w Jeżewie w poniedziałek 15 marca eliminacji wojewódzkich ekipa płockiej podstawówki rozgromiła wszystkich rywali po 3:0 i awansowała do finału ogólnopolskiego, który rozegrany będzie w Trójmieście. W grupie eliminacyjnej SP 20 Płock pokonała drugi zespół SP Jeżewo i reprezentację Szkoły Podstawowej w Osmolinie (powiat gostyniński), a następnie w grupie finałowej płocczanie wygrali z SP 2 Ożarów Mazowiecki i z SP 204 Warszawa. Każdy ze zwycięskiej ekipy otrzymał pamiątkowy puchar i medal oraz cenne nagrody rzeczowe, które wręczała żona przedwcześnie zmarłego, światowej sławy tenisisty Lucyna Grubba