niedziela, 7 lutego 2010

Terminarz rewanżów i rankingi

Ustalono terminarz rundy rewanżowej II ligi kobiet. Rozgrywki zostaną wznowione już 21 lutego. Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego podał też indywidualne rankingi po pierwszej rundzie. Na 48 ujętych w rankigach zawodniczej, jedenastą z kolei, pod względem największej liczby zdobytych punktów rankingowych jest Katarzyna Bagrowska.

Płocczanki według terminarza rozegrają kolejno mecze: 21 lutego na wyjeździe z Warmią III Lidzbark Warmiński, 7 marca u siebie z Mazowią Mińsk Mazowiecki, 14 marca u siebie ze Startem Łyse, 21 marca na wyjeździe z Olimpijczykiem Jeżewo, 28 marca u siebie ze Spójnią II Warszawa, 18 kwietnia na wyjeździe zna wyjeździe z Returnem Piaseczno i 25 kwietnia u siebie z Bronią Radom.

Jednocześnie podano oficjalne rankingi zawodniczek po pierwszej rundzie. Ranking zawodniczej Nadwiślanina BS Mazowsze jest dostępny w zakładce "Statystyki MLUKS Nadwiślanin BS Mazowsze". Dzięki wielu zdobyczom punktowym na drugim słabszym stole, z płocczanek najlepiej w rankingu wypadła Katarzyna Bagrowska. W rundzie rewanżowej 11-latka będzie występować na pierwszym silniejszym stole.

Brak komentarzy: